درباره ما

درباره پاتیرا

شرکت پاتیرا در سال 1388 فعالیت خود را در صنعت بسته بندی در زمینه مواد غذایی، صنایع لبنی، شوینده و سایر موارد مشابه آغاز نموده و با استفاده از ماشین آلات، قالب ها و تجهیزات پیشرفته و به روز دنیا و نیز با بهره گیری از دانش و تجربه و تشخیص خود هم اکنون یکی از تولید کنندگان پیشرو موفق در زمینه تولید انواع پریفرم PET و اولین تولید کننده درب شورت نک در ایران و نیز تولید انواع گالن های IML در اوزان و در رنگ ها و دهانه های گوناگون بوده و روزانه بیش از یک میلیون و ششصد قطعه محصول تولید و به مشتریان صاحب نام خود در داخل کشور بفروش می رساند….

رویکرد پاتیرا

رویکرد اصلی شرکت پاتیرا عرضه محصولی با کیفیت، طراحی زیبا و ظروفی چند منظوره با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و جایگزینی مناسب برای روش های سنتی و قدیمی بوده که با حذف عملیات پر هزینه و وقت گیر بر چسب زنی در فرایند تولید، علاوه بر کاهش قیمت تمام شده در بسته بندی محصولات و پایین آمدن زمان تولید، باعث خواهد شد تمامی محصولات در محیطی کاملاً بهداشتی تولید شده که در نهایت، رضایتمندی مصرف کننده نهایی را به دنبال خواهد داشت.

چرا پاتیرا

استفاده از مواد اولیه با کیفیت که دارای تأییدیه های لازم از ادارات نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی باشند.
کنترل مداوم کلیه فرایند های مؤثر بر کیفیت محصول از جمله رطوبت زدایی، فراوری مواد در سیلندر دستگاه تزریق و سیستم های خنک کاری با بهره گیری از تجهیزات مدرن.
استفاده از قالب های استاندارد و با کیفیت، طراحی مناسب، ضخامت یکنواخت و تناسب ابعادی پریفرم ها و ظروف.
اسثفاده از روش های صحیح حمل و انبارش و رعایت اصول و شرایط صحیح و مناسب نگهداری
حضور پرسنل توانمند و متخصص در حوزه تزریق پلاستیک و ظروف بادی

سابقه درخشان

سابقه درخشان

رضایت مشتریان

رضایت مشتریان

پشتیبانی

پشتیبانی

کیفیت بالا

تیم فروش

تیم مجرب

تیم پاتیرا

تیم پاتیرا با استعانت از پروردگار و با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در صنعت بسته بندی و با هدف ارائه محصولات با کیفیت پریفرم، درب بطری، ظروف پ، گالن و … مطابق با استانداردهای جهانی در جهت نیازهای مشتریان در بالاترین سطح کیفی خود را به عنوان مرجعی پیشرو در تولید معرفی می کند. بخش های اصلی شرکت عبارتند از:

  • مدیریت 
  • مالی
  • بازرگانی
  • برنامه
  • تولید
  • کنترل کیفیت، نگهداری وتعمیرات
  • انبار

پاتیرا مطابق با استانداردهای جهانی

شرکت پاتیرا با بهره مندی از دانش روز و استاندار جهانی و بهره گیری از ماشین های مدرن و پیشرفته در تولید پریفرم، پت، درب، ظروف جار (ظروف پلاستیکی)، پلی اتیلن، طراحی و ساخت قالب در ایران و کشورهای همسایه حوزه خاورمیانه توانسته است خوش بدرخشد .

جهت ثبت سفارش می توانید ازطریق پل های ارتباطی در
بخش تماس باما با کارشناسان پاتیرا در ارتباط باشید.

اسکرول به بالا